Osiemnastka na dzisiejszy mecz

Znamy już kadrę meczową, która będzie dzisiaj reprezentować Vitcovię w meczu z Orkanem Jarosławiec. W porównaniu z zeszłotygodniowym spotkaniem, doszło w niej do jednej zmiany.

Jakuba Pawlaka, który doznał lekkiego urazu podczas środowego treningu, zastąpi Łukasz Szeląg, dla którego będzie to szansa do reprezentowania VItcovii po raz pierwszy od ponad pół roku.

Do treningów po kontuzji powrócił Mateusz Pietrowski i również mógł być brany pod uwagę, jeżeli chodzi o występ w dzisiejszym spotkaniu, jednak postanowiono nie ryzykować w ostatnim meczu ligowym w tym roku i "Machu" obejrzy występ kolegów z trybun.

KADRA MECZOWA NA SPOTKANIE Z ORKANEM JAROSŁAWIEC
Bramkarze: Damian Dominiak, Tomasz Roszyk
Obrońcy: Patryk Bojarski, Bartłomiej Melewski, Hubert Mielcarek, Rafał Pietrowski, Bartosz Sypniewski, Łukasz Szeląg
Pomocnicy: Kamil Buczek, Karol Bułakowski, Patryk Dąbek, Dawid Krukowski, Hubert Krukowski, Mikołaj Plichta, Bartosz Staszewski, Radosław Trybuła